Connect with us

Живот

(ВИДЕО) Цеца во бикини испраќа секси поздрав од Кипар

Published

on

Фолк sвездата Цеца Ражнатовиќ по бурното лето во кое стана баба и преболе корона заслужено одмора на Кипар.

Таа со своите следбеници на Инстаграм сподели како се сонча во минијатурно бикини кое го истакна нејзиното секси тело.

Пејачката беше снимена од глава до пети, а сите ја забележаа нејзината витка фигура, негувана кожа, како и атрибутите кои измамуваат воздишки кај повеќето припадници на посилниот пол.

Ражнатовиќ доби и бројни комплименти за изгледот – и од мажи, и од жени.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

НАЈЧИТАНИ