Connect with us

Вести

Шилегов ја демантираше лажната вест: Мојот син нема сопственост на деловен простор во East Gate

Published

on

Фејсбук статус на Петре Шилегов:

За разлика од противкандидатката, јас веднаш отворено и експлицитно демантирам. Лажните вести нема да ви пројдат на овие избори. Како што веќе покажа, „привезокот” дообработува за газдата.

Скопјани не се наивни луѓе. Џабе ги потценувате. Мојот син нема сопственост на деловен простор во новоотворениот East gate.

П.С. Вашата омраза кон сѐ што живее, нема да ја победи мојата љубов кон Скопје и скопјани!

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

НАЈЧИТАНИ