Connect with us

Top News

На која ѝ стои поубаво: Лила Филиповска со фризура како Џенифер Лопез

Published

on

Инфлуенсерката и водителка на шоуто „Се или нешто“ се пофали со нов изглед. Познатата водителка со фризура како на латино дивата Џенифер Лопез. Пејачката ова фризура ја носеше во нејзиниот најнов спот, односно два видео спота кои ги направи со пејачот Малума.

 

Лила за фризурата напиша: „Она кога фризерот ќе ти се инспирира од новиот спот на J.Lo и Maluma. А, J.Lo ‘на апарати“.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

НАЈЧИТАНИ