Connect with us

Живот

(ФОТО) Жешките топлес изданија немаат крај: Станија целосно гола во кревет

Published

on

Српската старлета Станија е позната по тоа што на социјалните мрежи редовно објавува провокативни фотографии со жешки изданија.

Таа и овој пат ги остави без здив фановите и ги изненади со фотографија на која таа гола лега во кревет. Нејзините интимни делови од телото се покриени со пешкир.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

НАЈЧИТАНИ