Connect with us

Живот

(ФОТО) Луна Џогани во провокативно издание по повод роденденот на вереникот

Published

on

Популарната пејачка Луна Џогани со своите нови фотографии на Инстаграм ги остави мажите без здив. Луна никогаш не криеше дека не е задоволна со своите гради, па од таа причниа реши да направи естетска операција.

Со оглед на тоа дека ги зголеми градите до големина која ја сака, таа често се соблекува и објавува фотографии во провокативно издание.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

НАЈЧИТАНИ