Connect with us
Advertisement
Вести12 hours ago

Шилегов од Ѓорче Петров: Ги реконструиравме улиците 4-ти Јули и Ѓорче Петров, а Лука Геров ја завршуваме до крајот на годинава

Вести20 hours ago

ШИЛЕГОВ ВО УСЈЕ: ГО ЗАБРАНИВМЕ ГОРИВОТО БАЗИРАНО НА ОТПАД ВО ИНДУСТРИЈАТА НА БАРАЊЕ НА ГРАЃАНИТЕ

Вести2 days ago

Граѓаните од Бутел најмногу му веруваат на Дарко Костовски, кандидатот на ВМРО-ДПМНЕ за градоначалник на општината

Вести2 days ago

Веќе се знае предавникот е договорен со Вмро-Дпмне

Вести2 days ago

Заев до Мицкоски: Вие можете да имате какви сакате погледи на светот, минималната плата од 9000 денари ја покачивме на 15.200 денари

Вести2 days ago

Зошто Христијан Мицкоски премолчи и не кажа кој ќе биде победник во Скопје?

Вести4 days ago

Портпаролот на Град Скопје Салиху: Данела Арсовска игра за партиската коалиција ВМРО-ДПМНЕ-АА-Алтернатива

Вести6 days ago

Тричковски: Вардар вака чист никогаш не бил

Вести1 week ago

(ФОТО) Шилегов: За десет дена го реконструиравме Булеварот „Крсте Мисирков“

Вести2 weeks ago

Драгана Велковска за сопругот кој е на листата на Зелен Хуман Град: „Зар треба да се разделам од некого за да бидам на листа?“

Advertisement

ВЕСТИ

Advertisement
Advertisement