Connect with us
ShowBiz4 weeks ago

Kiara habit me deklaratën e saj: BB im pa Luizin do të ishte njësoj

ShowBiz4 weeks ago

“Dorëzohet” Maestro, i kërkon Luizit të pajtohen, përgjigja e tij i vë “vulën”

Shqipëri4 weeks ago

Foto/ Efektiv i Forcave Ajrore, kush është shqiptari që humbi jetën në Kroaci

Kosovë4 weeks ago

“Nesër nënshkruhet Zajednica”, Pacolli: Kosova merr vizat, anëtarësimin në KE dhe ndonjë njohje nga vendet e BE-së

ShowBiz4 weeks ago

Tentuan t’i bëjnë kamer të fshehtë, por i futi ai në kurth, video e Luizit që po “çmend” rrjetin

Maqedoni4 weeks ago

Të gjithë drejt Gjermanisë, boshatisen fshatrat e Likovës në Maqedoni

Kosovë4 weeks ago

Shkëputet ashensori në një pallat në kryeqytet, 6 vajza dërgohen me urgjencë në spital

ShowBiz4 weeks ago

“Të q*va robt, b*thëq*re”, nxënëset e “Kongresit të Manastirit” në Tiranë kapen prej flokësh dhe shahen me fjalor banal (PAMJE TË RËNDA!)

ShowBiz4 weeks ago

Ndahet nga jeta në moshën 84-vjeçare moderatori që bëri historinë në televizionet italiane

Botë4 weeks ago

Tentuan të fusnin shqiptarët e paligjshëm me avion në Britani, si u zhduk kapoja i bandës

ShowBiz4 weeks ago

“Në gradë të fundit”, ish-banori zbulon arsyen pse Valbona u largua nga Big Brother VIP

ShowBiz4 weeks ago

“I hyra detit në këmbë”, a ka frikë Olta nga një nominim vetëm me Luizin?

ShowBiz4 weeks ago

“I hyra detit në këmbë”, a ka frikë Olta nga një nominim vetëm me Luizin?

Advertisement
Advertisement
Advertisement

More News