Connect with us
Kosovë4 weeks ago

Aneksi i planit Franko-Gjerman, ja çfarë afatesh i vendosin perëndimorët serbëve, pas Asosacionit hapet çështja e Kishave dhe objekteve të Kultit në Kosovë

ShowBiz4 weeks ago

VIDEO/ Plas SHERRI në shtëpi, Ermiona “i përvishet” Oltës: Kujt ja bën ashtu ti? Ik aty ulu edhe po ke b*thë…

ShowBiz4 weeks ago

Ndahet çifti i njohur brenda Big Brother Vip? Banori zgjedh eurot para partneres

Maqedoni4 weeks ago

Betohen ministrat, Lloga, Mexhiti, Aliu dhe Shukova anëtarët e rinj të qeverisë Kovaçevski

Botë4 weeks ago

Transplanti i parë në Itali: Babai shqiptar i dhuron një pjesë të mushkërisë djalit të tij 5-vjeçar dhe i shpëton jetën

Kosovë4 weeks ago

Vuçiç flet pas takimit në Bruksel: Kurti nuk ishte i gatshëm për Asociacionin, do takohemi sërish

ShowBiz4 weeks ago

VIDEO/ “Po më merret fryma, duhet të dal patjetër”, Kiara sherr me Luizin dhe shpërthen në lot, ai e bllokon…

Shqipëri4 weeks ago

Kamera e makinës filmon gjithçka në ecje, PAMJE të reja të aksidentit të frikshëm në Tiranë, si urbani mori para automjetet

Kosovë4 weeks ago

Nis takimi mes Kurtit dhe Vuçiç në Bruksel, pritet të diskutojnë mbi planin franko-gjerman

ShowBiz4 weeks ago

VIDEO/ “I duhen ilaçe specifike”, gjendja shëndetësore e Luizit po mbahet e fshehtë? Mjekët futen gjatë natës në shtëpi

Shqipëri4 weeks ago

“Porsche” luksoz i pret rrugën urbanit, DEL VIDEO nga aksidenti masiv në Tiranë

Maqedoni4 weeks ago

Moti sot me vranësira dhe reshje shiu

ShowBiz4 weeks ago

Jetonte poshtë urës, vdes vëllai i yllit të pop-it, Madonnës

Advertisement
Advertisement
Advertisement