Connect with us

Magazina

Derisa Nora publikon fotografi me dikë tjetër nga shtrati, ja çfarë bën Roberti (Video)

Janë njëri ndër çiftet më të përfolura të estradës.

Bëhet fjalë për dyshen e njohur Nora Istrefi dhe bashkëshortin e saj Robert Berishën,transmeton Gazeta Express.

Ishte përfolur shumë për një ndarje mes çiftit, por asgjë nga këto nuk doli të jetë e vërtetë.

Nora e Roberti vazhdojnë të jenë të lumtur së bashku. Ndërkohë në ditën e të dashuruarve Roberti ka lansuar edhe projektin e tij ‘Të dua’.

Roberti edhe sot ka publikuar në profilin e tij në Instagram pjesë të këtij klipi.news33.tv

View this post on Instagram

https://www.youtube.com/watch?v=ShGC67HML54

A post shared by Robert Berisha (@robertberishaofficial) on

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Lajme

Chloe Ting: Kjo sfidë dyjavore mund t’ju sjellë trupin në formë!

Ndonëse, videoja me mbi 111 milionë shikime, u postua para një viti, ajo është bërë virale në TikTok, pikërisht kohët e fundit

Bëhet fjalë për sfidën 2-javore të Chloe Ting, e cila është një YouTuber e njohur për videot e saj me ushtrime fitnesi.

Njerëzit thonë se sfida nuk është totalisht e lehtë, por ja vlen të merret përsipër, pasi do të ketë rezultate.

Sfida është e ndarë në katër episode:

1 – Episodi i parë: HIT WORKOUT

2 – Episodi i dytë: Muskujt e barkut

3 – Episodi i tretë : Me fokusin te krahët

4 – Episodi i katërt: Pjesa e poshtme e trupit

Ju mund të alternoni mes videove ose të fokusoheni më shumë tek e para.

Këto janë disa nga rezultatet e postuara në TikTok:

Continue Reading

Lajme

Interesante / Kënga shqiptare bëhet virale në ‘TikTok’ (Video)

Në javën kur në Kosovë i ulet dënimi burrit që vrau gruan dhe vajzën, dikush përmes këngës kërcënon me rrahje e vrasjeTashmë kanë filluar kampanjat për të fshirë videon nga Youtube.

 

“Kam me të rreh moj çikë me grushta” ka titullin një video me një tekst skandaloz që po këndohet e po shpërndahet nëpër rrjete sociale.

Ndër vendet kryesore ku kjo e ashtuquajtur ‘këngë’ po përdoret duke u kënduar për të bërë video të ndryshme është edhe platforma ‘TikTok’, ku shumica e përdoruesve janë fëmijët, shkruan Gazeta Express.

Me muzikën e huazur nga kënga e famshme e reperit amerikan 50 Cent, i riu shqiptar ia ka bashkangjitur një tekst me fjali nga më skandalozet.

Ai kërcënon një vajzë, duke thënë se ‘do ta rrahë me grushta’ për shkak të xhelozisë nëse ajo do të veshë pantallona të ngushtë.

Kjo vjen në javën kur në Kosovë po ngritet zëri kundër dhunës ndaj gruas, ku gjatë vitit 2020 rastet janë rritur shumë dhe shumica po përfundojnë me fatalitet, shkruan Gazeta Express.

E në videot që po postojnë në ‘TikTok’ të rinjtë shihen duke kënduar e vallëzuar me krenari me këto fjalë.

I riu që ka bërë këtë ‘këngë’ i ka mbledhur këto video, me anë të cilit e ka bërë edhe ‘videoklipin’ dhe e ka postuar në Youtube.

Pikërisht këtë video e cila ka arritur të marrë mbi 300 mijë klikime që kur është postuar më 20 gusht, shumë përdorues të rrjeteve sociale janë duke e shpërndarë, jo për ta promovuar, por për të inkurajuar njerëzit që t’i bëjnë ‘report’, në mënyrë që videoja të fshihet nga aty.

 

 

 

Continue Reading

Lajme

Pas ndarjes me Feron, Arbenita hedh ‘thumbat’ në Instagram: Më kanë shfrytëzuar

Modelja Arbenita Ismajli është një ndër emrat më të lakuar në media që prej bërjes publike të lidhjes së saj me reperin Fero.

Si “Tom dhe Xherri”, telenovela e tyre e dashurisë na vjen herë me ndarje e herë me ribashkime, por duket se gjërat s’janë aq mirë së fundmi mes çiftit.

U bë kohë që Arbenita dhe Fero s’ndiqen në Instagram, madje ky i fundit e ka çaktivizuar llogarinë e tij pa lajmëruar më parë fansat që janë bërë merak për të.

Nga ana tjetër, modelja bukuroshe nuk i kursen thumbat në rrjete sociale të cilat nëse nuk i ka me reperin, s’dimë me kë i ka tjetër.

 

Continue Reading

Recent Posts