Connect with us

Magazina

Ja si e këndon kjo voglushe muzikën e Alban Skenderaj “Dikur”! Video

Disa ditë më parë Alban Skendraj një këngëtar mjaft i pëlqyer dhe shumë i suksesshëm nga të gjithë shqiptarët ka postuar një baladë shumë të bukur e cila është pëlqyer mjaft nga të gjithë fansat e tij.

Këtë e tregon edhe vet fakti pasi tashmë kanë filluar edhe ta këndojne cover këngën e tij. Një voglushe e quajtur Daorsa, me zërin e saj mbresëlënës ka kënduar këngën e Alban Skenderaj “Dikur, news33.tv sjell videon e voglushes:

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Lajme

Shoqja e Ivanka’s: Trump më injoronte, thoshte se isha e shëmtuar, shoqet i thërriste me emra

Ish-shoqja e Ivanka Trump, Lysandra Ohrstrom, ka bërë të tjera rrëfime në lidhje me Ivanka Trump dhe Presidentin në detyrë të SHBA, Donald Trump.

Ajo thotë se Ivanka ishte e mrekullueshme, sharmante dhe shumë e bukur kur ishte adoleshente dhe i bëri ata të besojnë se ajo do të dilte kundër të të atit, por shton se në fakt Ivanka ishte më e fiksuar se Trump ndaj parave dhe pushtetit.

Ajo tha se ka qenë shumë e lidhur me Ivankën, por u ndanë për shkak të pikëpamjeve të ndryshme që filluan të kishin me kalimin e viteve. Sipas saj, Ivanka refuzonte të takohej me persona që ishin jashtë rrethit të saj pasuror.

Ish-shoqja e Ivankës, ka rrëfyer po ashtu se Donald Trump bënte shpesh komente për peshën asaj, e madje shprehet se ai e “përçmonte” për shkak se mendonte se ajo nuk ishte aspak e bukur.

Madje, shoqeve të Ivankës ai i kishte vënë secilës nga një emër të modeleve të famshme dhe i thërriste gjithmonë ashtu.

“Mbaj mend se gjithmonë ishte një vajzë të cilës ai i referohej si Cindy Craëford. Mua nuk më kushtonte rëndësi, nuk më thërriste me asnjë emër dhe emrin tim as që e mbante mend”, tha ajo.

 

Continue Reading

Lajme

Rita Ora uron festën e 28 Nëntorit, bën fotografi me këpucë me flamurin shqiptar

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka uruar 28 Nëntorin me disa fotografi në Instagram, shkruan Express Rozë.

Rita ka postuar fotografi me këpucë me flamurin shqiptar, ndërsa krahas fotografisë ka shkruar ‘Urime Dita e Flamurit’.

“URIME DITA E FLAMURIT!!!! #28Nëntori Happy Independence Day #Albania 🇦🇱 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 thank you my amazing fans for making this video!!! I love you all”, ka shkruar Ora.

Sot është 108 vjetori i Pavarësisë së Shqipërisë, por 28 Nëntori nuk shënon vetëm festën e Ditës së Flamurit. Sa herë vjen ky muaj, Kosova kujton daljen e parë në skenë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, më 28 nëntor të vitit 1997, në fshatin Llaushë të Skenderajt. /Express/

Continue Reading

Kosovë

Gold Ag zbulon emrin që i kanë vënë djalit

Reperi Gold Ag dhe bashkëshortja e tij, Ermira janë bërë prindër për herë të parë, sot më 28 nëntor.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë reperi përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram, ku ka njoftuar edhe për emrin e foshnjës, shkruan Express.

Djali i tyre do të quhet Gueril.

“Në këtë datë lindi një njeri i madh që fal pushkës së tij ti sot linde në liri birë. Djali i babës ti erdhe me 28 Nëntor në ditëlindjen e Adem Jasharit.Emrin tënd e vendosi edhe data jote, e gëzofsh emrin GUERIL, e paq shëndetin dhe jetën e gjatë, qofsha krenarë me ty e jetofsh i lirë në tokën tënde djali jem i miri…O Zoti im ti je i vetmi furnizues, mos më largo nga mëshira jote dhe më bëj rob falenderues.”, ka shkruar reperi./Express

Express

 

Continue Reading

Recent Posts