Connect with us

Magazina

Genti surprizon Rinën për Shën Valentin! (VIDEO)

Moderatori i mirënjohur Gent Toska i cili aktualisht udhëheq së bashku me moderatoren seksi Rina Halili emisionin “Pastel” në TV21 Maqedoni njihet për supriza të shumta që i realizon për shikuesit, njofton news33.tv .

Kësaj here me rastin e festës së Shën Valentinit, Genti ka suprizuar Rinën duke ia dhuruar një lule si shenjë respekti për këtë festë, por gjithashtu Genti ka kërkuar që ajo të ia dhuron edhe një puthje, ku ajo nuk ka hezituar aspak. për më tepër ju ftoj ta shikoni videon në vazhdim.

https://www.youtube.com/watch?v=WHx3RCSQVi8

Lajme

E mbushur me lule, Tea në lidhje me Fationin?

Ish-protagonistja e programit “Për’puthen”, Tea Trifoni, vazhdon të jetë një ndër emrat më të komentuar në showbiz, edhe pse nuk është më pjesë e emisionit.

Së fundi, kanë filluar aludimet se Tea ka filluar romancën me Fationin, shkruan GazetaBlic.

Shkak për këto aludime u bënë disa komente të Fationit në fotografitë e fundit të Teas.

Ndersa kjo e fundit nuk hezitoi t’i kthej.

 

Continue Reading

Kosovë

Ëndrra e Duda Baljes: Vizita në Mekë dhe Medinë

Deputetja Duda Balje ka thënë se ëndrra e saj e parealizuar është vizita në Mekë dhe Medinë.

Në ’50 pyetje’ të emisionit Prive, ajo ka treguar shumëçka rreth jetës së saj në politikë dhe përditshmëri, njofton Klan Kosova.

A flirtojnë politikanët më të, cila është gjëja më tërheqëse tek ajo, çfarë i thotë Presidentes Vjosa Osmani, a agjëron, çfarë i mungon dhe shumë të tjera, ku ajo është përgjigjur në intervistën.

Continue Reading

Lajme

Këta janë këngëtarët që nxori “Përputhen”

Konkurrentët e “Përputhen” po ia mësyjnë muzikës sapo largohen nga programi.

Personazhet që po marrin pjesë në emisionin e dashurisë “Përputhen”, janë bërë emra shumë të përfolur në rrjet muajt e fundit.

Ata tashmë janë emra që njihen në publik dhe fama e shpejtë po iu ndihmon atyre t’iu hapë shumë rrugë në karrierë dhe po e shfrytëzojnë mjaft mirë.

Disa prej tyre kanë hapur biznese të ndryshme, të cilat janë mjaft fitimprurëse, kurse po fitojnë shuma të mëdha edhe nga reklamat që po i bëjnë në Instagram, raporton lajmi.net.

Por, një fenomen që është vërejtur tek këta konkurrentë të “Përputhen” është se shumë prej tyre po e provojnë këndimin sapo largohen nga emisioni.

Fillimisht, Mevlan Shaba, i cili edhe para pjesëmarrjes në program e kishte pasur si profesion muzikën, po ngritet me sukses në këtë drejtim.

Sapo u largua nga “Përputhen”, në kohën kur emri i saj ishte ende shumë i komentuar, Melisa debutoi në muzikë me këngën e parë.

Ajo kishte deklaruar se muzikën e kishte pasur ëndërr tash e sa kohë, por mendoi se tani ishte koha për ta bërë realitet.

Melisa nuk u ndal se lansoi edhe një tjetër projekt dhe duket se me këtë tregon se tani do të fokusohet vetëm në muzikë.

Edhe Ana Lleshi ka deklaruar se po finalizon një projekt të ri muzikor, i cili pritet të publikohet shumë shpejt bashkë me klip.

Për të pasur akoma më shumë vëmendjen e publikut, ajo e mori në videoklip edhe Atdhe Xharavinen, me të cilin ishte gati të lidhej në emision.

Por, mbetet të shihet se a ka talent në muzikë Ana, apo po e bën vetëm për famë.

Një tjetër ish-konkurrent i “Përputhen” Arsim Abduli, ka paralajmëruar projekt të ri muzikor, i cili do të publikohet shpejt.

Edhe Arsimi ka thënë se e kishte ëndërr muzikën, por pritet të shihet se a do të ketë sukses në këtë fushë.

“Valles” së muzikës pritet t’i hyjë edhe Eri, i cili nuk dihet ende se në çfarë zhanri do të debutojë.

Ai ka pak javë që u largua nga “Pëeputhen”, ndërsa famën që e mori atje do e shfrytëzojë edhe në industrinë e muzikës.

Mbetet të shihet se cili do të jetë “talenti” i radhës që do të dalë nga emisioni i dashurisë “Përputhen” dhe të futet në muzikë.

Po ashtu, publiku do të vlerësojë se sa kanë talent ata në këtë fushë, por në rrjete qarkullojnë shaka ku në “Google” kërkohet me fjalët “Si të bëhesh këngëtar nga përputhen”

 

Continue Reading

Recent Posts

 

Më të lexuarat e javës

Shares