Connect with us

ShowBiz

E komentojnë për operacionet plastike, Lediana: Femrat shfaqin xhelozi, por unë…

Lediana është një ndër vajzat e reja që iu bashkua së fundmi “PërPuthen”, ndërsa në puntatën e sotme u lexuan disa komente dh pyetje që fansat e emisionit kishin për të.

E në fakt, ajo që është diskutuar më së shumti edhe në rrjete sociale, janë komentet për operacionet plastike që Lediana mund të ketë bërë.

Por e pyetur rreth kësaj, ajo mohoi t’i ishte nënshtruar ndonjë ndërhyrje, duke theksuar se “femrat shfaqin xhelozi”, ndaj dhe e komentojnë për ndërhyrje.

“Asnjë operacion plastik. Femrat shfaqin xhelozi ndaj thonë për operacionet plastike, por unë edhe nëse bëj operacione plastike, nuk kam pse pyes njeri”, tha ajo.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

ShowBiz

Tea, molla e sherrit mes Andit e Andit të ri në Përputhen

Andi 1 dhe Andi 2 janë përfshirë në një debat, pasi ky i fundit tha se ka akoma pëlqim për Tean.

Kjo ka bërë që Andi 1 t’i kundërpërgjigjet, duke i thënë se nuk mund të pretendojnë “vajzën që e ka dikush tjetër”, pasi kjo gjë sjell probleme.

Por Andi 2 insiston se sa kohë ata të dy nuk janë ende çift dhe mund të ketë luhatje, gjërat mund të ndryshojnë.

Debati:

Andi 1: Ty të pëlqen akoma Tea?

Andi 2: Po, është vajzë e bukur.

Andi 1: Po është e tjetër kujt.

Andi 2: Po unë këtu jam nëse mes jush ndodh ndonjë gjë.

Andi 1: Po pse djemtë e tjerë nuk e thonë, ti e thua, je më trim?

Andi 2: Po s’ka lidhje me trimin.

Andi 1: Po marrim shembull, unë kam rënë në dashuri me Tean, është jeta ime, kush je ti të vish të marrësh nusen time?

Andi 2: Unë nuk i marr njeriu nusen, por ti vetë thua që nuk jeni ende çift.

Andi 1: O vëlla unë vetë ashtu e ndjej, ti mos përfitoi nga emisioni, nuk duhet t’i thuash këto gjëra, nuk mund të vish të pretendosh një vajzë që dikush tjetër do ta ketë në krah, kjo sjellë probleme.

Andi 2: Unë nuk parashikoj të ardhmen, kjo që po thua nuk ka sens.

Andi 1: Po si nuk ka sens, si mund ta ngacmosh ti?

Andi 2: Unë nuk po e ngacmoj, kam shprehur pëlqimin ndaj saj dhe nëse ajo ka ndonjë problem me ty dhe e shpreh, mund të ndryshojë gjithçka.

Andi 1: Dhe do vijë te ty?

Continue Reading

ShowBiz

Luana Vjollca ndan me fansat sekretin e linjave trupore

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur, Luana Vjollca vjen thuajse gjithmonë me dukje tërheqëse në ekranet televizive, shkruan lajmi.net.

Luana është mjaft aktive në rrjete sociale prej ku edhe është thuajse gjithmonë në kontakt me fansat e saj.

fundmi ajo ndau me ta mënyrën se si e nis ditën gjithashtu duke zbuluar se si e mban trupin e saj në formë perfekte, gjë për të cilën edhe njihet mjaft shumë.

Continue Reading

ShowBiz

Aktorja e filmave të rritur, Mia Malkova blen kështjellën përrallore të Avicii për 4 milionë dollarë

Për ata që nuk e njohin emrin e Mia Malkova, ylli amerikan i filmave për të rritur është bërë me shpejtësi një nga yjet më të mëdhenj në botë, duke ngritur statusin e saj të famshëm në një ndjekje marramendëse prej 7.4 milionë fansave vetëm në Instagram.

Megjithëse videot e saj janë pjesë e faqeve për filmat për të rritur, por tani, aktorja u kthye në influencere, duke arritur së fundmi edhe të blejë kështjellën ku banonte DJ i famshëm botëror, Avicii.

Në po atë kështjellë, DJ i ndjerë suedez i cili ndërroi jetë tri vjet më parë xhiroi albumin e tij të fundit në karrierë, shkruan WeRaveYou.

Albumi u publikua në vitin 2019, pasi shumë producentë u vërsulën për të dhënë prekjen e fundit në shumë këngë të albumit, pasi Tim Bergling (aka Avicii) nuk i kishte përfunduar plotësisht ato në kohën e vdekjes së tij në Oman.
Tani, Malkova do të transferohet në kështjellën luksoze, ku Tim qëndroi për shtatë javë, duke kompozuar albumin e tij në bibliotekën dekadente dykatëshe të shtëpisë.
https://www.instagram.com/p/CKKOR_nlkQO/?igshid=1w7upqpt9qkob
Kjo kështjellë është e mbështjellë me një fasadë të veçantë dhe ka një hapësire prej 13,000 metrash katrorë. Ajo krenohet me një total prej pesë dhomash gjumi dhe disa shkallë gjigante dredha-dredha.Kështjella gjithashtu ka një kinema, një palestër me një mur për ngjitje

Continue Reading

Recent Posts