Connect with us

ShowBiz

FOTO/ Oriola Marashi nxjerr më shumë se ç’duhet me pozat në makinën luksoze

Modelja Oriola Marashi është ndër personazhet më të komentuara për format e saj trupore.

Ndërkohë, në rrjete sociale ajo është shumë aktive, me plot 501 mijë ndjekës. Së fundmi, përmes disa imazheve tërheqëse, Oriola ka mahnitur me pozat e marra në një makinë luksoze.

Veshja e ngushtë i theksonte tiparet trupore duke treguar më shumë se ç’duhet. Marashi po kalon disa kohë me të dashurin e saj, njëherësh futbollistin, Eros Grezda.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

ShowBiz

Tea, molla e sherrit mes Andit e Andit të ri në Përputhen

Andi 1 dhe Andi 2 janë përfshirë në një debat, pasi ky i fundit tha se ka akoma pëlqim për Tean.

Kjo ka bërë që Andi 1 t’i kundërpërgjigjet, duke i thënë se nuk mund të pretendojnë “vajzën që e ka dikush tjetër”, pasi kjo gjë sjell probleme.

Por Andi 2 insiston se sa kohë ata të dy nuk janë ende çift dhe mund të ketë luhatje, gjërat mund të ndryshojnë.

Debati:

Andi 1: Ty të pëlqen akoma Tea?

Andi 2: Po, është vajzë e bukur.

Andi 1: Po është e tjetër kujt.

Andi 2: Po unë këtu jam nëse mes jush ndodh ndonjë gjë.

Andi 1: Po pse djemtë e tjerë nuk e thonë, ti e thua, je më trim?

Andi 2: Po s’ka lidhje me trimin.

Andi 1: Po marrim shembull, unë kam rënë në dashuri me Tean, është jeta ime, kush je ti të vish të marrësh nusen time?

Andi 2: Unë nuk i marr njeriu nusen, por ti vetë thua që nuk jeni ende çift.

Andi 1: O vëlla unë vetë ashtu e ndjej, ti mos përfitoi nga emisioni, nuk duhet t’i thuash këto gjëra, nuk mund të vish të pretendosh një vajzë që dikush tjetër do ta ketë në krah, kjo sjellë probleme.

Andi 2: Unë nuk parashikoj të ardhmen, kjo që po thua nuk ka sens.

Andi 1: Po si nuk ka sens, si mund ta ngacmosh ti?

Andi 2: Unë nuk po e ngacmoj, kam shprehur pëlqimin ndaj saj dhe nëse ajo ka ndonjë problem me ty dhe e shpreh, mund të ndryshojë gjithçka.

Andi 1: Dhe do vijë te ty?

Continue Reading

ShowBiz

Luana Vjollca ndan me fansat sekretin e linjave trupore

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur, Luana Vjollca vjen thuajse gjithmonë me dukje tërheqëse në ekranet televizive, shkruan lajmi.net.

Luana është mjaft aktive në rrjete sociale prej ku edhe është thuajse gjithmonë në kontakt me fansat e saj.

fundmi ajo ndau me ta mënyrën se si e nis ditën gjithashtu duke zbuluar se si e mban trupin e saj në formë perfekte, gjë për të cilën edhe njihet mjaft shumë.

Continue Reading

ShowBiz

Aktorja e filmave të rritur, Mia Malkova blen kështjellën përrallore të Avicii për 4 milionë dollarë

Për ata që nuk e njohin emrin e Mia Malkova, ylli amerikan i filmave për të rritur është bërë me shpejtësi një nga yjet më të mëdhenj në botë, duke ngritur statusin e saj të famshëm në një ndjekje marramendëse prej 7.4 milionë fansave vetëm në Instagram.

Megjithëse videot e saj janë pjesë e faqeve për filmat për të rritur, por tani, aktorja u kthye në influencere, duke arritur së fundmi edhe të blejë kështjellën ku banonte DJ i famshëm botëror, Avicii.

Në po atë kështjellë, DJ i ndjerë suedez i cili ndërroi jetë tri vjet më parë xhiroi albumin e tij të fundit në karrierë, shkruan WeRaveYou.

Albumi u publikua në vitin 2019, pasi shumë producentë u vërsulën për të dhënë prekjen e fundit në shumë këngë të albumit, pasi Tim Bergling (aka Avicii) nuk i kishte përfunduar plotësisht ato në kohën e vdekjes së tij në Oman.
Tani, Malkova do të transferohet në kështjellën luksoze, ku Tim qëndroi për shtatë javë, duke kompozuar albumin e tij në bibliotekën dekadente dykatëshe të shtëpisë.
https://www.instagram.com/p/CKKOR_nlkQO/?igshid=1w7upqpt9qkob
Kjo kështjellë është e mbështjellë me një fasadë të veçantë dhe ka një hapësire prej 13,000 metrash katrorë. Ajo krenohet me një total prej pesë dhomash gjumi dhe disa shkallë gjigante dredha-dredha.Kështjella gjithashtu ka një kinema, një palestër me një mur për ngjitje

Continue Reading

Recent Posts