Connect with us
Advertisement
Вести1 year ago

Илиевски: Од каде му се еден милион евра пари на кандидатот Димитриевски

Вести1 year ago

Петровска: Данела Арсовска ги лаже граѓаните, ако лаже за бугарско државјанство лаже и за друго, за чии интереси работи и што друго крие?

Вести1 year ago

(ФОТО, ВИДЕО) Ромите во Куманово го кренаа својот глас, се пронајдоа навредени поради изјава на Максим Димитриевски

Вести1 year ago

Зимско сметање на времето: Стрелките на часовникот одат еден час наназад

Вести1 year ago

Трагедија: На инфективна почина 17 годишна девојка, позитивна на ковид – не била вакцинирана, имала дијабетес

Вести1 year ago

Трагедија: Почина бебе во Шуто Оризари

Вести1 year ago

Заев на Канал 5: Арсовска со лагите го понижи народот

Вести1 year ago

СДСМ објави нов скандал: ВМРО-ДПМНЕ се обиде да саботира тајна полициска акција во Битола во која беа уапсени двајца, полни со хероин

Вести1 year ago

СДСМ: Од лична карта нема поголем доказ, Арсовска е разобличена, криела од јавноста и ги потценува граѓаните

Вести1 year ago

Драматично предизборие во Бугарија: Откако се откри дека министер во бугарската влада имал двојно државјанство, Уставниот суд го поништи неговото назначување

Advertisement
Advertisement
Advertisement